Буми сутунии 3030 бо монитори камера ва нишондиҳандаи лазерӣ
✧ Муқаддима
Манипулятори буми сутуни кафшер барои кафшери дарзҳои зарфҳои фишорӣ, бурҷҳои бодӣ ва зарфҳои нафт. Weldsuccess Ltd буми пурраи сутуни кафшерро бо манбаи барқи аслии AR-и Чин ё Линколн ИМА таъмин мекунад. Манбаи барқ метавонад симҳои яксимӣ ё думии Lincoln DC-600 / Lincoln DC-1000 ва Lincoln AC / DC – 1000 бо контроллери NA-3, NA-5 ва Max-10 ё Max-19 бошад.
Қисмҳои эҳтиётии ихтиёрӣ барои нишондиҳандаи лазерӣ, монитори камера ва системаи барқароркунии флюс. Системаи пурраи кафшер кафшери зарфро дар дарз ва дарзҳои берунӣ осонтар мекунад.
1. Буми сутуни кафшерӣ ба таври васеъ барои бурҷҳои бодӣ, зарфҳои фишор ва зарфҳои дарунӣ ва берунӣ кафшери дарзҳои тӯлонӣ ё кафшери гирд истифода мешавад. Ҳангоми истифодаи якҷоя бо системаи ротаторҳои кафшери мо, кафшери автоматӣ амалӣ карда мешавад.
2. Истифодаи якҷоя бо ҷойгиркунии кафшерӣ барои кафшер кардани фланҷҳо низ қулайтар хоҳад буд.
3. Мувофиқи дарозии қисмҳои корӣ, мо инчунин буми сутунро бо асоси чархҳои ҳаракаткунанда месозем. Аз ин рӯ, он инчунин барои кафшери дарзҳои дароз ва дароз дастрас аст.
4. Дар болои штангаи сутуни кафшерӣ, мо метавонем манбаи қувваи MIG, манбаи қувваи ARW ва манбаи қувваи тандемии AC/DC-ро низ насб кунем.
5. Системаи сутуни кафшерӣ бо занҷири дуқабата бардоранда аст. Он инчунин бо системаи зидди афтидан муҷаҳҳаз шудааст, то бехатарии истифодаро ҳатто дар сурати шикастани занҷир таъмин намояд.
6. Мошини барқароркунии флюкс, монитори камераи кафшер ва нишондиҳандаи лазерӣ ҳама барои амалӣ кардани кафшери автоматӣ дастрасанд. Шумо метавонед барои видеои корӣ ба мо почтаи электронӣ фиристед.
✧ Мушаххасоти асосӣ
| Модел | MD 3030 C&B |
| Иқтидори боркунии охири бум | 250 кг |
| Ҳаракати болти амудӣ | 3000 мм |
| Суръати амудии бум | 1100 мм/дақ |
| Саёҳати уфуқии бум | 3000 мм |
| Суръати уфуқии boon | 175-1750 мм/дақ VFD |
| Слайди салибии охири бум | Мотордор 150*150 мм |
| Гардиш | ±180° Дастӣ бо қулф |
| Роҳи сафар | Сафари моторӣ |
| Шиддат | 380V±10% 50Hz 3фаза |
| Системаи идоракунӣ | Идоракунии дурдаст кабели 10 м |
| Ранг | RAL 3003 СУРХ+9005 Сиёҳ |
| Имконот-1 | Нишондиҳандаи лазерӣ |
| Имконот -2 | Монитори камера |
| Имконот-3 | Мошини барқароркунии флюкс |
✧ Бренди қисмҳои эҳтиётӣ
1. Муҳаррики тормози лифт ва муҳаррики басомади тағйирёбандаи бум аз Invertek бо тасдиқи пурраи CE мебошад.
2. Драйвери басомади тағйирёбанда аз Schneider ё Danfoss мебошад, ки ҳам тасдиқи CE ва ҳам UL дорад.
3. Агар қисмҳои эҳтиётии сутуни кафшерӣ пас аз чанд сол дар бозори маҳаллии корбари ниҳоӣ садама шикаста бошанд, ҳамаи онҳоро ба осонӣ иваз кардан мумкин аст.
✧ Системаи идоракунӣ
1. Лифти буми сутунӣ бо системаи зиддиафтидан барои таъмини бехатарии корӣ. Ҳамаи буми сутунӣ пеш аз расонидан ба корбари ниҳоӣ системаи зиддиафтиданро санҷиданд.
2. Аробаи сафарӣ инчунин бо қалмоқи бехатарии сафарӣ дар рельсҳо якҷоя карда шудааст, то ки афтиданро таъмин кунад.
3. Ҳар як сутун бо платформаи манбаи барқ пур мешавад.
4. Мошини барқароркунии флюкс ва манбаи барқро метавон якҷоя кард.
5. Буми сутунӣ бо як қуттии идоракунии дурдасти дастӣ барои идоракунии боло/поён/ба пеш ва қафо ва ҳаракат ба пеш ва қафо.
6. Агар буми сутун бо манбаи қувваи ARW муттаҳид карда шуда бошад, қуттии дастии дурдаст инчунин бо функсияи оғози кафшер, қатъ кардани кафшер, ғизодиҳии сим ва бозгашти сим ва ғайра.
✧ Лоиҳаҳои қаблӣ
Ҳамчун истеҳсолкунанда, мо буми сутуни кафшерро аз буридан, кафшер кардан, коркарди механикӣ, парма кардани сӯрохиҳо, васлкунӣ, рангкунӣ ва санҷиши ниҳоӣ истеҳсол мекунем.
Бо ин роҳ, мо тамоми равандҳои истеҳсолиро тибқи системаи идоракунии сифати ISO 9001:2015 назорат хоҳем кард. Ва кафолат медиҳем, ки муштарии мо маҳсулоти босифатро дастрас хоҳад кард.








