Ротатори кафшери анъанавии CR-300T
✧ Муқаддима
Ротаторҳои кафшерӣ бо иқтидори борбардории 1300 тонна, аз ҷумла як агрегати гардонанда ва як агрегати бекорист.
2. Одатан мо чархҳои пӯлоди диаметри 700 мм ва паҳнои 300 мм-ро истифода мебарем, чархҳои ғалтаки маводи пӯлодӣ барои фармоиш дастрасанд.
3. Бо муҳаррикҳои тағйирёбандаи басомади 2 * 5.5kw, он гардишро устувортар мекунад.
4. Агар зарфҳо эксцентриситет дошта бошанд, мо муҳаррики тормозро барои зиёд кардани моменти гардиш истифода хоҳем кард.
5. Ротатори кафшери стандартии 300 тонна бо диаметри зарфҳо бо иқтидори 8000 мм, мо инчунин метавонем барои андозаи калонтар мувофиқи дархости корбари ниҳоӣ фармоиш диҳем.
6. Асоси собит, чархҳои ҳаракаткунандаи мотордор ва хатҳои парвариши мувофиқ ҳама аз Weldsuccess Ltd дастрасанд.
✧ Мушаххасоти асосӣ
| Модел | Ғалтаки кафшерии CR-300 |
| Иқтидори боркунӣ | Ҳадди аксар 150 тонна*2 |
| Роҳи танзим | Танзими болт |
| Танзими гидравликӣ | Боло/Поён |
| Диаметри зарф | 1000~8000мм |
| Қувваи муҳаррик | 2*5.5кВт |
| Роҳи сафар | Ҳаракати дастӣ бо қулф |
| Чархҳои ғалтакдор | PU |
| Андозаи ғалтак | Ø700*300мм |
| Шиддат | 380V±10% 50Hz 3фаза |
| Системаи идоракунӣ | Қуттии дастии бесим |
| Ранг | Фармоишӣ |
| Кафолат | Як сол |
| Сертификатсия | CE |
✧ Хусусият
1. Маҳсулоти ғалтакҳои кафшери қубур силсилаҳои гуногунро дорад, масалан, худтанзимкунӣ, танзимшаванда, воситаи нақлиёт, майл ва намудҳои зидди дрифт.
2. Силсилаи ғалтакҳои кафшери қубурҳои анъанавӣ қодир аст, ки диаметри гуногуни корро тавассути танзими масофаи марказии ғалтакҳо тавассути сӯрохиҳои винтӣ ё винти сурбӣ қабул кунад.
3. Вобаста ба татбиқи гуногун, сатҳи ғалтак се намуд дорад: чархи PU/резина/пӯлод.
4. Ғалтакҳои кафшери қубур асосан барои кафшери қубурҳо, сайқал додани ғалтакҳои зарфҳо, ранг кардани ғалтакҳои гардишкунанда ва васлкунии ғалтакҳои гардишкунандаи зарфҳои пӯсти силиндрӣ истифода мешаванд.
5. Мошини ғалтаки гардиши кафшери қубур метавонад назорати муштаракро бо дигар таҷҳизот истифода барад.
✧ Бренди қисмҳои эҳтиётӣ
1. Драйвери басомади тағйирёбанда аз бренди Danfoss / Schneider аст.
2. Гардиши гардиш ва гардиш Моторҳо бренди Invertek / ABB мебошанд.
3. Унсурҳои электрикӣ бренди Schneider мебошанд.
Ҳамаи қисмҳои эҳтиётиро дар бозори маҳаллии корбари ниҳоӣ ба осонӣ иваз кардан мумкин аст.
✧ Системаи идоракунӣ
1. Қуттии идоракунии дурдасти дастӣ бо дисплейи суръати гардиш, гардиш ба пеш, гардиши баръакс, хам кардан ба боло, хам кардан ба поён, чароғҳои барқӣ ва функсияҳои "Қатъи фаврӣ".
2. Шкафи асосии барқӣ бо гузариши барқ, чароғҳои барқӣ, ҳушдор, функсияҳои аз нав танзимкунӣ ва функсияҳои қатъи фаврӣ.
3. Педали пой барои назорат кардани самти гардиш.
4. Мо инчунин як тугмаи иловагии қатъи фаврӣ дар тарафи бадани мошин илова мекунем, ки ин кафолат медиҳад, ки кор метавонад мошинро бори аввал пас аз рух додани ягон садама боздорад.
5. Ҳамаи системаи назоратии мо бо тасдиқи CE барои бозори Аврупо.
✧ Лоиҳаҳои қаблӣ











