Танзими болти CR-40 Роликҳои кафшери қубурӣ
✧ Муқаддима
1. Як гардонанда ва як гардиши беҳаракат якҷоя бастабандӣ шудаанд.
2. Идоракунии дурдасти дастӣ ва идоракунии педали пой.
3. Танзими болт барои зарфҳои диаметри гуногун.
4. Суръати танзимшавандаи беқадам дар қисми рондашаванда.
5. Суръати гардиши гардонанда дар хониши рақамӣ.
6. Компонентҳои электронии дараҷаи олӣ аз Schneider.
7.100% нав аз истеҳсолкунандаи аслӣ
✧ Мушаххасоти асосӣ
| Модел | Ғалтаки кафшерии CR-40 |
| Иқтидори гардиш | Ҳадди аксар 40 тонна |
| Боргирии иқтидори диск | Ҳадди аксар 20 тонна |
| Иқтидори боркунӣ-Idler | Ҳадди аксар 20 тонна |
| Андозаи зарф | 500~4500мм |
| Роҳи танзим | Танзими болт |
| Қувваи гардиши муҳаррик | 2*1.5 кВт |
| Суръати гардиш | 100-1000мм/дақ |
| Назорати суръат | Драйвери басомади тағйирёбанда |
| Чархҳои ғалтакдор | Маводи пӯлод |
| Андозаи ғалтак | Ø500*200мм |
| Шиддат | 380V±10% 50Hz 3фаза |
| Системаи идоракунӣ | Сими идоракунии дурдаст 15 м |
| Ранг | Фармоишӣ |
| Кафолат | Як сол |
| Сертификатсия | CE |
✧ Хусусият
1. Мавқеи танзимшавандаи ғалтак барои танзими ғалтакҳо байни корпуси асосӣ хеле муфид аст, то ғалтакҳои диаметри гуногунро дар болои ҳамон ғалтакҳо бидуни харидани ғалтаки қубури андозаи дигар танзим кардан мумкин бошад.
2. Таҳлили фишор дар ҷисми сахт барои санҷиши қобилияти борбардории чаҳорчӯбае, ки вазни қубурҳо аз он вобаста аст, гузаронида шуд.
3. Дар ин маҳсулот ғалтакҳои полиуретанӣ истифода мешаванд, зеро ғалтакҳои полиуретанӣ ба вазн тобоваранд ва метавонанд сатҳи қубурҳоро аз харошидан ҳангоми ғелондан муҳофизат кунанд.
4. Механизми сӯзанӣ барои сӯзан кардани ғалтакҳои полиуретанӣ дар чаҳорчӯбаи асосӣ истифода мешавад.
5. Тахтачаи танзимшаванда барои танзими баландии чаҳорчӯбаи сахт мувофиқи ниёз ва талаботи кафшери қубур ва мувофиқи сатҳи роҳатии кафшергар истифода мешавад, то он устувории ҳадди аксарро таъмин кунад.
✧ Бренди қисмҳои эҳтиётӣ
1. Драйвери басомади тағйирёбанда аз бренди Danfoss / Schneider аст.
2. Гардиши гардиш ва гардиш Моторҳо бренди Invertek / ABB мебошанд.
3. Унсурҳои электрикӣ бренди Schneider мебошанд.
Ҳамаи қисмҳои эҳтиётиро дар бозори маҳаллии корбари ниҳоӣ ба осонӣ иваз кардан мумкин аст.
✧ Системаи идоракунӣ
1. Қуттии идоракунии дурдасти дастӣ бо дисплейи суръати гардиш, гардиш ба пеш, гардиши баръакс, хам кардан ба боло, хам кардан ба поён, чароғҳои барқӣ ва функсияҳои "Қатъи фаврӣ".
2. Шкафи асосии барқӣ бо гузариши барқ, чароғҳои барқӣ, ҳушдор, функсияҳои аз нав танзимкунӣ ва функсияҳои қатъи фаврӣ.
3. Педали пой барои назорат кардани самти гардиш.
4. Мо инчунин як тугмаи иловагии қатъи фаврӣ дар тарафи бадани мошин илова мекунем, ки ин кафолат медиҳад, ки кор метавонад мошинро бори аввал пас аз рух додани ягон садама боздорад.
5. Ҳамаи системаи назоратии мо бо тасдиқи CE барои бозори Аврупо.
✧ Лоиҳаҳои қаблӣ










