Ротатори ғалтакҳои қубурии анъанавии кафшери 160T бо PU бо танзими болт
✧ Муқаддима
Ротаторҳои кафшерӣ бо иқтидори борбардории 1.160 тонна, аз ҷумла як агрегати гардонанда ва як агрегати бекорист.
2. Одатан мо чархҳои PU-и диаметри 500 мм ва паҳнои 400 мм-ро истифода мебарем, чархҳои ғалтаки маводи пӯлодӣ барои фармоиш дастрасанд.
3. Бо муҳаррикҳои тағйирёбандаи басомади 2 * 4 кВт, он гардишро устувортар мекунад.
4. Агар зарфҳо эксцентриситет дошта бошанд, мо муҳаррики тормозро барои зиёд кардани моменти гардиш истифода хоҳем кард.
5. Ротатори кафшери стандартии 160 тонна бо диаметри зарфҳо бо иқтидори 5000 мм, мо инчунин метавонем барои андозаи калонтар мувофиқи дархости корбари ниҳоӣ фармоиш диҳем.
6. Асоси собит, чархҳои ҳаракаткунандаи мотордор ва хатҳои парвариши мувофиқ ҳама аз Weldsuccess Ltd дастрасанд.
✧ Мушаххасоти асосӣ
| Модел | Ғалтаки кафшерии CR-160 |
| Иқтидори гардиш | Ҳадди аксар 160 тонна |
| Боргирии иқтидори диск | Ҳадди аксар 80 тонна |
| Иқтидори боркунӣ-Idler | Ҳадди аксар 80 тонна |
| Андозаи зарф | 800~5000мм |
| Роҳи танзим | Танзими болт |
| Қувваи гардиши муҳаррик | 2*4 кВт |
| Суръати гардиш | 100-1000мм/дақ |
| Назорати суръат | Драйвери басомади тағйирёбанда |
| Чархҳои ғалтакдор | Маводи пӯлод |
| Андозаи ғалтак | Ø500*600мм |
| Шиддат | 380V±10% 50Hz 3фаза |
| Системаи идоракунӣ | Сими идоракунии дурдаст 15 м |
| Ранг | Фармоишӣ |
| Кафолат | Як сол |
| Сертификатсия | CE |
✧ Хусусият
1. Маҳсулоти ғалтакҳои кафшери қубур силсилаҳои гуногунро дорад, масалан, худтанзимкунӣ, танзимшаванда, воситаи нақлиёт, майл ва намудҳои зидди дрифт.
2. Силсилаи ғалтакҳои кафшери қубурҳои анъанавӣ қодир аст, ки диаметри гуногуни корро тавассути танзими масофаи марказии ғалтакҳо тавассути сӯрохиҳои винтӣ ё винти сурбӣ қабул кунад.
3. Вобаста ба татбиқи гуногун, сатҳи ғалтак се намуд дорад: чархи PU/резина/пӯлод.
4. Ғалтакҳои кафшери қубур асосан барои кафшери қубурҳо, сайқал додани ғалтакҳои зарфҳо, ранг кардани ғалтакҳои гардишкунанда ва васлкунии ғалтакҳои гардишкунандаи зарфҳои пӯсти силиндрӣ истифода мешаванд.
5. Мошини ғалтаки гардиши кафшери қубур метавонад назорати муштаракро бо дигар таҷҳизот истифода барад.
✧ Бренди қисмҳои эҳтиётӣ
1. Драйвери басомади тағйирёбанда аз бренди Danfoss / Schneider аст.
2. Гардиши гардиш ва гардиш Моторҳо бренди Invertek / ABB мебошанд.
3. Унсурҳои электрикӣ бренди Schneider мебошанд.
Ҳамаи қисмҳои эҳтиётиро дар бозори маҳаллии корбари ниҳоӣ ба осонӣ иваз кардан мумкин аст.
✧ Системаи идоракунӣ
1. Қуттии идоракунии дурдасти дастӣ бо дисплейи суръати гардиш, гардиш ба пеш, гардиши баръакс, хам кардан ба боло, хам кардан ба поён, чароғҳои барқӣ ва функсияҳои "Қатъи фаврӣ".
2. Шкафи асосии барқӣ бо гузариши барқ, чароғҳои барқӣ, ҳушдор, функсияҳои аз нав танзимкунӣ ва функсияҳои қатъи фаврӣ.
3. Педали пой барои назорат кардани самти гардиш.
4. Мо инчунин як тугмаи иловагии қатъи фаврӣ дар тарафи бадани мошин илова мекунем, ки ин кафолат медиҳад, ки кор метавонад мошинро бори аввал пас аз рух додани ягон садама боздорад.
5. Ҳамаи системаи назоратии мо бо тасдиқи CE барои бозори Аврупо.
✧ Лоиҳаҳои қаблӣ











