Ғалтакҳои кафшери қубурҳои 10 тонна худтанзимкунанда 2800 мм барои бурҷи бодӣ
✧ Муқаддима
1. Диапазони диаметри зарф дар ҳудуди 320-2800 мм аст.
2. Як маҷмӯи барқӣ / Як маҷмӯи бекорӣ / Системаи идоракунии барқ.
3.Муштариён метавонанд ротаторҳои кафшери худтанзимкунандаи 10 тоннаро мувофиқи мушаххасоти худ танзим кунанд.
Ротатори кафшерии худҷамъшавандаи 4.10 тоннаро метавон бо истифода аз қуттии дастӣ ва педали пой идора кард.
5. Чархи резинӣ ё чархи пӯлод пас аз барқарор кардани шумо
6. Ротатори кафшери худтанзимкунанда ба осонӣ истифода мешавад.
✧ Мушаххасоти асосӣ
| Модел | Ғалтаки кафшерии SAR -10 |
| Иқтидори гардиш | Ҳадди аксар 10 тонна |
| Боргирии иқтидори диск | Ҳадди аксар 5 тонна |
| Иқтидори боркунӣ-Idler | Ҳадди аксар 5 тонна |
| Андозаи зарф | 320~2800мм |
| Роҳи танзим | Ролики худҷамъкунанда |
| Қувваи гардиши муҳаррик | 1.1 кВт |
| Суръати гардиш | 100-1000мм/дақ Намоиши рақамӣ |
| Андозаи ғалтак | Ø300*150мм |
| Назорати суръат | Драйвери басомади тағйирёбанда |
| Чархҳои ғалтакдор | Пӯлод бо навъи PU пӯшонида шудааст |
| Системаи идоракунӣ | Сими педали пой 8м |
| Ранг | Фармоишӣ |
| Кафолат | Як сол |
| Имконот | Иқтидори диаметри калон |
| Асоси чархҳои ҳаракаткунандаи моторӣ | |
| Қуттии идоракунии дастии бесим |
✧ Бренди қисмҳои эҳтиётӣ
Барои тиҷорати байналмилалӣ, Weldsuccess аз тамоми брендҳои машҳури қисмҳои эҳтиётӣ истифода мебарад, то кафолат диҳад, ки ротаторҳои кафшерӣ муддати тӯлонӣ кор мекунанд. Ҳатто қисмҳои эҳтиётӣ, ки пас аз солҳо вайрон мешаванд, корбари ниҳоӣ низ метавонад қисмҳои эҳтиётиро дар бозори маҳаллӣ ба осонӣ иваз кунад.
1. Тағйирдиҳандаи басомад аз бренди Damfoss аст.
2. Мотор аз бренди Invertek ё ABB аст.
3. Унсурҳои электрикӣ бренди Schneider мебошанд.
✧ Системаи идоракунӣ
1. Қуттии идоракунии дастӣ бо дисплейи суръати гардиш, ба пеш, ба ақиб, чароғҳои барқӣ ва функсияҳои қатъи фаврӣ.
2. Кабинети асосии барқӣ бо гузариши барқ, чароғҳои барқӣ, ҳушдор, функсияҳои аз нав танзимкунӣ ва функсияҳои қатъи фаврӣ.
3. Педали пой барои назорат кардани самти гардиш.
4. Қуттии идоракунии дастии бесим дар ҳолати зарурӣ дастрас аст.
✧ Пешрафти истеҳсолот
Ҳамчун истеҳсолкунанда, мо ротаторҳои кафшерро аз рӯи буридан, кафшер кардан, коркарди механикӣ, пармакунии сӯрохиҳо, васлкунӣ, рангкунӣ ва санҷиши ниҳоӣ истеҳсол мекунем.
Бо ин роҳ, мо тамоми равандҳои истеҳсолиро тибқи системаи идоракунии сифати ISO 9001:2015 назорат хоҳем кард. Ва кафолат медиҳем, ки муштарии мо маҳсулоти босифатро дастрас хоҳад кард.
✧ Лоиҳаҳои қаблӣ







