Манипуляторҳои кафшери сутунӣ ва бумӣ барои зарфҳои фишорӣ 5050
✧ Муқаддима
1. Буми сутуни кафшерӣ ба таври васеъ барои бурҷҳои бодӣ, зарфҳои фишор ва зарфҳои дарунӣ ва берунӣ кафшери дарзҳои тӯлонӣ ё кафшери гирд истифода мешавад. Ҳангоми истифодаи якҷоя бо системаи ротаторҳои кафшери мо, кафшери автоматӣ амалӣ карда мешавад.
2. Истифодаи якҷоя бо ҷойгиркунии кафшерӣ барои кафшер кардани фланҷҳо низ қулайтар хоҳад буд.
3. Мувофиқи дарозии қисмҳои корӣ, мо инчунин буми сутунро бо асоси чархҳои ҳаракаткунанда месозем. Аз ин рӯ, он инчунин барои кафшери дарзҳои дароз ва дароз дастрас аст.
4. Дар болои штангаи сутуни кафшерӣ, мо метавонем манбаи қувваи MIG, манбаи қувваи ARW ва манбаи қувваи тандемии AC/DC-ро низ насб кунем.
5. Системаи сутуни кафшерӣ бо занҷири дуқабата бардоранда аст. Он инчунин бо системаи зидди афтидан муҷаҳҳаз шудааст, то бехатарии истифодаро ҳатто дар сурати шикастани занҷир таъмин намояд.
6. Мошини барқароркунии флюкс, монитори камераи кафшер ва нишондиҳандаи лазерӣ ҳама барои амалӣ кардани кафшери автоматӣ дастрасанд. Шумо метавонед барои видеои корӣ ба мо почтаи электронӣ фиристед.
✧ Мушаххасоти асосӣ
| Модел | MD 5050 C&B |
| Иқтидори боркунии охири бум | 250 кг |
| Ҳаракати болти амудӣ | 5000 мм |
| Суръати амудии бум | 1000 мм/дақ |
| Саёҳати уфуқии бум | 5000 мм |
| Суръати уфуқии boon | 120-1200 мм/дақ VFD |
| Слайди салибии охири бум | Мотордор 100*100 мм |
| Гардиш | ±180° Дастӣ бо қулф |
| Роҳи сафар | Сафари моторӣ |
| Суръати сафар | 2000 мм/дақ |
| Шиддат | 380V±10% 50Hz 3фаза |
| Системаи идоракунӣ | Идоракунии дурдаст кабели 10 м |
| Ранг | Фармоишӣ |
| Кафолат | Як сол |
| Имконот-1 | Нишондиҳандаи лазерӣ |
| Имконот -2 | Монитори камера |
| Имконот-3 | Мошини барқароркунии флюкс |
✧ Бренди қисмҳои эҳтиётӣ
Барои тиҷорати байналмилалӣ, Weldsuccess аз тамоми брендҳои машҳури қисмҳои эҳтиётӣ истифода мебарад, то сутуни кафшерро бо мӯҳлати истифодаи тӯлонӣ таъмин намояд. Ҳатто қисмҳои эҳтиётӣ, ки пас аз солҳо вайрон мешаванд, корбари ниҳоӣ низ метавонад қисмҳои эҳтиётиро дар бозори маҳаллӣ ба осонӣ иваз кунад.
1. Тағйирдиҳандаи басомад аз бренди Damfoss аст.
2. Мотор аз бренди Invertek ё ABB аст.
3. Унсурҳои электрикӣ бренди Schneider мебошанд.
✧ Системаи идоракунӣ
1. Қуттии идоракунии дастӣ бо бум ба боло / бум ба поён, бум ба пеш / ба қафо / Лағжишҳои уфуқӣ барои танзими машъали кафшер ба боло ва ба чап ба рост, ғизодиҳии сим, сими бозгашт, чароғҳои барқӣ ва E-stop.
2. Кабинети асосии барқӣ бо гузариши барқ, чароғҳои барқӣ, ҳушдор, функсияҳои аз нав танзимкунӣ ва функсияҳои қатъи фаврӣ.
3. Мо инчунин метавонем ротатори кафшер ё ҷойгиркунандаи кафшерро бо буми сутун муттаҳид кунем, то кафшери автоматиро амалӣ созем.
✧ Лоиҳаҳои қаблӣ
Ҳамчун истеҳсолкунанда, мо буми сутуни кафшерро аз буридан, кафшер кардан, коркарди механикӣ, парма кардани сӯрохиҳо, васлкунӣ, рангкунӣ ва санҷиши ниҳоӣ истеҳсол мекунем.
Бо ин роҳ, мо тамоми равандҳои истеҳсолиро тибқи системаи идоракунии сифати ISO 9001:2015 назорат хоҳем кард. Ва кафолат медиҳем, ки муштарии мо маҳсулоти босифатро дастрас хоҳад кард.











