Позиционери кафшерӣ бо 600 кг
✧ Муқаддима
Позиционери кафшери 600 кг як таҷҳизоти махсусгардонидашуда мебошад, ки дар амалиёти кафшерӣ барои ҷойгиркунӣ ва гардиши қисмҳои корӣ истифода мешавад. Он барои коркарди қисмҳои корӣ бо вазни то 600 килограмм (кг) ё 0,6 тонна пешбинӣ шудааст, ки ҳангоми равандҳои кафшер устуворӣ ва ҳаракати назоратшавандаро таъмин мекунад.
Инҳоянд баъзе хусусиятҳо ва хусусиятҳои асосии позиционери кафшерии 600 кг:
Иқтидори борбардорӣ: Позиционер қодир аст қисмҳои кориро бо иқтидори максималии 600 кг дастгирӣ ва гардиш кунад. Ин онро барои коркарди қисмҳои хурду миёна дар корҳои кафшерӣ мувофиқ мегардонад.
Идоракунии гардиш: Позиционери кафшер одатан дорои системаи идоракунӣ мебошад, ки ба операторҳо имкон медиҳад суръат ва самти гардишро назорат кунанд. Ин имкон медиҳад, ки ҳангоми амалиёти кафшер мавқеи дақиқ ва ҳаракати қисмати корӣ назорат карда шавад.
Мавқеъгирии танзимшаванда: Мавқеъгузор аксар вақт имконоти мавқеъгирии танзимшавандаро, ба монанди майл кардан, гардиш кардан ва танзими баландӣ, пешниҳод мекунад. Ин танзимот имкон медиҳанд, ки қисмати корӣ беҳтарин ҷойгир карда шавад ва дастрасии осон ба пайвандҳои кафшерӣ таъмин карда шавад ва самаранокии кафшер беҳтар карда шавад.
Сохти мустаҳкам: Позиционер одатан аз масолеҳи мустаҳкам сохта мешавад, то устуворӣ ва устувориро ҳангоми кор таъмин кунад. Он барои таъмини платформаи бехатар барои равандҳои кафшер тарҳрезӣ шудааст, ки устувор ва дуруст ҷойгир шудани қисмати корӣро таъмин мекунад.
Тарҳи компакт: Позиционери кафшерии 600 кг одатан аз ҷиҳати андоза компакт аст, ки онро барои фазоҳои кории хурдтар ё барномаҳое, ки фазо маҳдуд аст, мувофиқ мегардонад. Тарҳи компакти он имкон медиҳад, ки маневрпазирии осон ва ҳамгироӣ ба системаҳои мавҷудаи кафшерӣ таъмин карда шавад.
Позиционери кафшерии 600 кг маъмулан дар соҳаҳои гуногун, аз ҷумла корхонаҳои истеҳсолӣ, истеҳсоли автомобилҳо ва амалиёти кафшери сабук то миёна истифода мешавад. Он тавассути таъмини ҷойгиркунӣ ва гардиши назоратшавандаи қисмҳои корӣ ба ноил шудан ба кафшери дақиқ ва самаранок мусоидат мекунад.
✧ Мушаххасоти асосӣ
| Модел | HBJ-06 |
| Иқтидори гардиш | Ҳадди аксар 600 кг |
| Диаметри миз | 1000 мм |
| Мотори гардишкунанда | 0.75 кВт |
| Суръати гардиш | 0.09-0.9 чархзанӣ дар як дақиқа |
| Мотори каҷшаванда | 0.75 кВт |
| Суръати майл кардан | 1.1 чархзанӣ/дақ |
| Кунҷи майл | 0~90°/ 0~120°дараҷа |
| Масофаи максималии эксцентрикӣ | 150 мм |
| Масофаи максималии ҷозиба | 100 мм |
| Шиддат | 380V±10% 50Hz 3фаза |
| Системаи идоракунӣ | Сими идоракунии дурдаст 8м |
| Имконот | Патрон |
| Мизи уфуқӣ | |
| Позиционери 3-меҳварӣ |
✧ Бренди қисмҳои эҳтиётӣ
Барои тиҷорати байналмилалӣ, Weldsuccess аз тамоми брендҳои машҳури қисмҳои эҳтиётӣ истифода мебарад, то кафолат диҳад, ки ротаторҳои кафшерӣ муддати тӯлонӣ кор мекунанд. Ҳатто қисмҳои эҳтиётӣ, ки пас аз солҳо вайрон мешаванд, корбари ниҳоӣ низ метавонад қисмҳои эҳтиётиро дар бозори маҳаллӣ ба осонӣ иваз кунад.
1. Тағйирдиҳандаи басомад аз бренди Damfoss аст.
2. Мотор аз бренди Invertek ё ABB аст.
3. Унсурҳои электрикӣ бренди Schneider мебошанд.
✧ Системаи идоракунӣ
1. Қуттии идоракунии дастӣ бо дисплейи суръати гардиш, гардиш ба пеш, гардиши баръакс, хам кардан ба боло, хам кардан ба поён, чароғҳои барқӣ ва функсияҳои "Қатъи фаврӣ".
2. Кабинети асосии барқӣ бо гузариши барқ, чароғҳои барқӣ, ҳушдор, функсияҳои аз нав танзимкунӣ ва функсияҳои қатъи фаврӣ.
3. Педали пой барои назорат кардани самти гардиш.
✧ Пешрафти истеҳсолот
Ҳамчун истеҳсолкунанда, мо ҷойгиркунандаи кафшерро аз рӯи буридани плитаҳои пӯлоди аслӣ, кафшер, коркарди механикӣ, пармакунии сӯрохиҳо, васлкунӣ, рангкунӣ ва санҷиши ниҳоӣ истеҳсол мекунем.
Бо ин роҳ, мо тамоми равандҳои истеҳсолиро тибқи системаи идоракунии сифати ISO 9001:2015 назорат хоҳем кард. Ва кафолат медиҳем, ки муштарии мо маҳсулоти босифатро дастрас хоҳад кард.
✧ Лоиҳаҳои қаблӣ




