Позиционери муҳофизатии хурди VPE-0.1 бо вазни 100 кг
✧ Муқаддима
Позиционери кафшерии хурд ва сабуки 100 кг як навъ позиционери сайёри кафшерӣ аст, ки вазни худаш низ сабук аст, аз ин рӯ мо метавонем онро мувофиқи талаботи кафшер ба осонӣ интиқол диҳем. Шиддати кафшер инчунин метавонад шиддати фармоишӣ 110В, 220В ва 380В ва ғайра бошад.
Суръати гардишро бо тугма танзим кардан мумкин аст. Коргар метавонад суръати гардиши мувофиқро мувофиқи талаботи кафшер муқаррар кунад.
Ҳангоми кафшери дастӣ, самти гардишро бо тугмаи педали пой идора кардан мумкин аст. Иваз кардани самти гардиш барои коргар қулайтар аст.
1. Кафшери каҷкунии фишанги стандартии 2-меҳварӣ. Позиционер як роҳи ҳалли асосӣ барои каҷ кардан ва гардиши қисмҳои корӣ мебошад.
2. Мизи корӣ метавонад гардиш (дар 360°) ё майл (дар 0 - 90°) кунад, ки имкон медиҳад, ки қисми корӣ дар мавқеи беҳтарин кафшер карда шавад ва суръати гардиши моторӣ бо назорати VFD анҷом дода мешавад.
✧ Мушаххасоти асосӣ
| Модел | VPE-0.1 |
| Иқтидори гардиш | Ҳадди аксар 100 кг |
| Диаметри миз | 400 мм |
| Мотори гардишкунанда | 0.18 кВт |
| Суръати гардиш | 0.4-4 чархзанӣ дар як дақиқа |
| Мотори каҷшаванда | Дастур |
| Суръати майл кардан | Дастур |
| Кунҷи майл | 0~90° дараҷа |
| Масофаи максималии эксцентрикӣ | 50 мм |
| Масофаи максималии ҷозиба | 50 мм |
| Шиддат | 380V±10% 50Hz 3фаза |
| Системаи идоракунӣ | Сими идоракунии дурдаст 8м |
| Имконот | Патрон |
| Мизи уфуқӣ | |
| Позиционери гидравликии 3-меҳварӣ |
✧ Бренди қисмҳои эҳтиётӣ
1. Тағйирдиҳандаи басомад аз бренди Damfoss аст.
2. Мотор аз бренди Invertek ё ABB аст.
3. Унсурҳои электрикӣ бренди Schneider мебошанд.
✧ Системаи идоракунӣ
1. Қуттии идоракунии дастӣ бо дисплейи суръати гардиш, гардиш ба пеш, гардиши баръакс, хам кардан ба боло, хам кардан ба поён, чароғҳои барқӣ ва функсияҳои "Қатъи фаврӣ".
2. Кабинети асосии барқӣ бо гузариши барқ, чароғҳои барқӣ, ҳушдор, функсияҳои аз нав танзимкунӣ ва функсияҳои қатъи фаврӣ.
3. Педали пой барои назорат кардани самти гардиш.
✧ Пешрафти истеҳсолот
Позиционери кафшерии сабук барои қисмҳои хурд пешбинӣ шудааст, позиционери кафшерии 100 кг бо гардиши моторӣ ва майлкунии дастӣ, системаи майлкунӣ бо чархҳои якдаста барои танзими винт ва винт барои танзими фишанг, то ки позиционер кунҷи майли 0-90 дараҷаро дарк кунад. Ҳатто майлкунӣ бо чархҳои дастӣ анҷом дода мешавад, аммо бо винти дастӣ ва фишанг, танзими он осон аст.
Ширкати Weldsuccess позиционери кафшерро аз хариди аслии плитаҳои пӯлод ва буридани CNC истеҳсол мекунад. Бо тасдиқи IS0 9001:2015, мо сифатро дар ҳар як пешрафти истеҳсолот назорат мекунем.
✧ Лоиҳаҳои қаблӣ









