Роликҳои кафшери қубурҳои вазнини 300T бо танзими болт, роликҳои гардишкунанда
✧ Муқаддима
1. Ротатори анъанавӣ аз як агрегати ротатори гардонанда бо муҳаррик, як агрегати гардиши бидуни кор, асоси чаҳорчӯбаи пӯлодӣ ва системаи идоракунии барқӣ иборат аст.
2. Ҳамаи агрегатҳои ронандагӣ ва бекорӣ бо чархҳои ғалтаки маводи PU, он мӯҳлати истифодаи дарозмуддатро таъмин мекунад.
3. Чархҳои ғалтаки маводи пӯлодӣ барои дархости махсус дастрасанд.
4. Ҳамаи чархҳои PU ё чархи пӯлод бо болтҳои дараҷаи 12.9 дар асоси он мустаҳкам карда мешаванд.
5. Қуттии идоракунии дурдасти дастӣ бо функсияҳои гардиш ба пеш, гардиш ба ақиб, дисплейи суръати гардиш, таваққуф, қатъи электронӣ ва аз нав танзимкунӣ.
6. Барои ин ғалтакҳои кафшери вазнин, мо инчунин қуттии идоракунии дастии бесимро дар қабулкунаки сигнал дар масофаи 30 метр таъмин мекунем.
✧ Мушаххасоти асосӣ
| Модел | Ғалтаки кафшерии CR-300 |
| Иқтидори гардиш | Ҳадди аксар 300 тонна |
| Боргирии иқтидори диск | Ҳадди аксар 150 тонна |
| Иқтидори боркунӣ-Idler | Ҳадди аксар 150 тонна |
| Андозаи зарф | 1000~6000мм |
| Роҳи танзим | Танзими болт |
| Қувваи гардиши муҳаррик | 2*5.5 кВт |
| Суръати гардиш | 100-1000мм/дақ |
| Назорати суръат | Драйвери басомади тағйирёбанда |
| Чархҳои ғалтакдор | Маводи пӯлод |
| Андозаи ғалтак | Ø700*300мм |
| Шиддат | 380V±10% 50Hz 3фаза |
| Системаи идоракунӣ | Сими идоракунии дурдаст 15 м |
| Ранг | Фармоишӣ |
| Кафолат | Як сол |
| Сертификатсия | CE |
✧ Хусусият
1. Маҳсулоти ғалтакҳои кафшери қубур силсилаҳои гуногунро дорад, масалан, худтанзимкунӣ, танзимшаванда, воситаи нақлиёт, майл ва намудҳои зидди дрифт.
2. Силсилаи ғалтакҳои кафшери қубурҳои анъанавӣ қодир аст, ки диаметри гуногуни корро тавассути танзими масофаи марказии ғалтакҳо тавассути сӯрохиҳои винтӣ ё винти сурбӣ қабул кунад.
3. Вобаста ба татбиқи гуногун, сатҳи ғалтак се намуд дорад: чархи PU/резина/пӯлод.
4. Ғалтакҳои кафшери қубур асосан барои кафшери қубурҳо, сайқал додани ғалтакҳои зарфҳо, ранг кардани ғалтакҳои гардишкунанда ва васлкунии ғалтакҳои гардишкунандаи зарфҳои пӯсти силиндрӣ истифода мешаванд.
5. Мошини ғалтаки гардиши кафшери қубур метавонад назорати муштаракро бо дигар таҷҳизот истифода барад.
✧ Бренди қисмҳои эҳтиётӣ
1. Драйвери басомади тағйирёбанда аз бренди Danfoss / Schneider аст.
2. Гардиши гардиш ва гардиш Моторҳо бренди Invertek / ABB мебошанд.
3. Унсурҳои электрикӣ бренди Schneider мебошанд.
Ҳамаи қисмҳои эҳтиётиро дар бозори маҳаллии корбари ниҳоӣ ба осонӣ иваз кардан мумкин аст.
✧ Системаи идоракунӣ
1. Қуттии идоракунии дурдасти дастӣ бо дисплейи суръати гардиш, гардиш ба пеш, гардиши баръакс, хам кардан ба боло, хам кардан ба поён, чароғҳои барқӣ ва функсияҳои "Қатъи фаврӣ".
2. Шкафи асосии барқӣ бо гузариши барқ, чароғҳои барқӣ, ҳушдор, функсияҳои аз нав танзимкунӣ ва функсияҳои қатъи фаврӣ.
3. Педали пой барои назорат кардани самти гардиш.
4. Мо инчунин як тугмаи иловагии қатъи фаврӣ дар тарафи бадани мошин илова мекунем, ки ин кафолат медиҳад, ки кор метавонад мошинро бори аввал пас аз рух додани ягон садама боздорад.
5. Ҳамаи системаи назоратии мо бо тасдиқи CE барои бозори Аврупо.
✧ Лоиҳаҳои қаблӣ











