Ротатори анъанавии гидравликии мувофиқ барои кафшери қубур 100T
✧ Муқаддима
1.Fit Up Welding Rotator як навъ техникаи кафшери чархзананда аст, ки барои кафшери мувофиқ ва кафшери чархзананда истифода мешавад.
2. Он бо танзими болт муҷаҳҳаз шудааст, ки онро барои кафшери қубурҳои қубур мувофиқ мегардонад.
3. Иқтидори максималӣ метавонад то 40T расад ва он бо қуттии идоракунии бесим/дурдаст муҷаҳҳаз шудааст, ки кор карданро қулайтар мекунад.
4. Ин ротатори кафшери Fit Up барои раванди дақиқи кафшер тарҳрезӣ шудааст, он ба осонӣ кор мекунад ва метавонад барои талаботи гуногуни кафшер дақиқ танзим карда шавад.
5. Он дорои дақиқӣ ва устувории баланд, инчунин иҷрои аълои кафшер мебошад. Он инчунин бо дастгоҳҳои бехатарӣ барои таъмини бехатарӣ дар раванди кафшер муҷаҳҳаз шудааст.
✧ Мушаххасоти асосӣ
| Модел | Ғалтаки кафшерии FT-100 |
| Иқтидори боркунӣ | Ҳадди аксар 50 тонна*2 |
| Роҳи танзим | Танзими болт |
| Танзими гидравликӣ | Боло/Поён |
| Диаметри зарф | 800~5000мм |
| Қувваи муҳаррик | 2*2.22кВт |
| Роҳи сафар | Ҳаракати дастӣ бо қулф |
| Чархҳои ғалтакдор | PU |
| Андозаи ғалтак | Ø500*300мм |
| Шиддат | 380V±10% 50Hz 3фаза |
| Системаи идоракунӣ | Қуттии дастии бесим |
| Ранг | Фармоишӣ |
| Кафолат | Як сол |
✧ Хусусият
1. Ҳарду қисм дорои қобилияти танзими бисёрченакаи ройгон мебошанд
2. Кори танзимкунӣ чандиртар аст ва метавонад намудҳои гуногуни ҳолати дарзҳои кафшерро беҳтар мутобиқ кунад
3. Чархи гидравликии V ҳаракати меҳварии бурҷро осон мекунад
4. Он метавонад самаранокии кориро барои ғафсии девори тунук ва истеҳсоли диаметри қубурҳои калон хеле беҳтар созад
5. Ротатори мувофиқи гидравликӣ аз ротатори танзимшавандаи 3D, як истгоҳи кории гидравликӣ бо назорати самаранок иборат аст.
6. Пойгоҳи ротатор аз табақи кафшершуда сохта шудааст, ки бо қувваи баландтар барои таъмини каҷшавӣ дар тӯли муддати муайян таъмин карда мешавад
7. Пойгоҳи ротатор ва дилгиркунӣ раванди дарунсохт барои таъмини гардиши дақиқи ғалтак аст
✧ Бренди қисмҳои эҳтиётӣ
1. Драйвери басомади тағйирёбанда аз бренди Danfoss / Schneider аст.
2. Гардиши гардиш ва гардиш Моторҳо бренди Invertek / ABB мебошанд.
3. Унсурҳои электрикӣ бренди Schneider мебошанд.
Ҳамаи қисмҳои эҳтиётиро дар бозори маҳаллии корбари ниҳоӣ ба осонӣ иваз кардан мумкин аст.
✧ Системаи идоракунӣ
1. Қуттии идоракунии дурдасти дастӣ бо дисплейи суръати гардиш, гардиш ба пеш, гардиши баръакс, хам кардан ба боло, хам кардан ба поён, чароғҳои барқӣ ва функсияҳои "Қатъи фаврӣ".
2. Шкафи асосии барқӣ бо гузариши барқ, чароғҳои барқӣ, ҳушдор, функсияҳои аз нав танзимкунӣ ва функсияҳои қатъи фаврӣ.
3. Педали пой барои назорат кардани самти гардиш.
4. Мо инчунин як тугмаи иловагии қатъи фаврӣ дар тарафи бадани мошин илова мекунем, ки ин кафолат медиҳад, ки кор метавонад мошинро бори аввал пас аз рух додани ягон садама боздорад.
5. Ҳамаи системаи назоратии мо бо тасдиқи CE барои бозори Аврупо.
✧ Лоиҳаҳои қаблӣ











