Ротатори кафшерии гидравликии 40 T барои бурҷҳои бодӣ
✧ Муқаддима
1. Ротаторҳои кафшери гидравликӣ бо силиндраи равған барои кафшери қубурҳои ягонаи сершумор якҷоя танзим карда мешаванд.
2. Ҳангоми кафшери қисмӣ ротатори кафшерро бо системаи боло/поён тавассути идоракунии дастии бесим насб кунед.
3. танзими уфуқӣ мувофиқ то ротаторҳои кафшер низ барои кафшери Butt дастрасанд.
4. Ротаторҳои кафшерро бо системаи домкратии гидравликӣ, танҳо бо гардиши бекорӣ, насб кунед.
5. Истифодаи якҷоя бо ротатори кафшери худидоракунӣ ё ротаторҳои кафшери анъанавӣ якҷоя.
6. Ротатори кафшери гидравликӣ бо системаи ҷеккунӣ, ротаторҳои кафшерро бо идоракунии дастии бесим муҷаҳҳаз кунед.
✧ Мушаххасоти асосӣ
| Модел | Ғалтаки кафшерии FT-40 |
| Иқтидори боркунӣ | Ҳадди аксар 20 тонна*2 |
| Роҳи танзим | Танзими болт |
| Танзими гидравликӣ | Боло/Поён |
| Диаметри зарф | 500~4500мм |
| Қувваи муҳаррик | 2*1.5кВт |
| Роҳи сафар | Ҳаракати дастӣ бо қулф |
| Чархҳои ғалтакдор | PU |
| Андозаи ғалтак | Ø400*200мм |
| Шиддат | 380V±10% 50Hz 3фаза |
| Системаи идоракунӣ | Қуттии дастии бесим |
| Ранг | Фармоишӣ |
| Кафолат | Як сол |
| Сертификатсия | CE |
✧ Хусусият
1. Ҳарду қисм қобилияти танзими бисёрченакаи ройгон доранд.
2. Кори танзимкунӣ чандиртар аст ва метавонад намудҳои гуногуни ҳолати дарзҳои кафшерро беҳтар мутобиқ кунад.
3. Чархи гидравликии V ҳаракати меҳварии бурҷро осон мекунад.
4. Он метавонад самаранокии кориро барои ғафсии девори тунук ва истеҳсоли диаметри калони қубурҳо хеле беҳтар созад.
5. Ротатори мувофиқи гидравликӣ аз ротатори сменаи танзимшавандаи 3D, як истгоҳи кории гидравликӣ бо идоракунии самаранок иборат аст.
6. Пойгоҳи ротатор аз табақи кафшершуда сохта шудааст, ки бо қувваи баландтар барои таъмини пайдоиши каҷӣ дар тӯли муддати муайян мебошад.
7. Пойгоҳи ротатор ва дилгиркунӣ раванди дарунсохт барои таъмини гардиши дақиқи ғалтак аст.
✧ Бренди қисмҳои эҳтиётӣ
1. Драйвери басомади тағйирёбанда аз бренди Danfoss / Schneider аст.
2. Гардиши гардиш ва гардиш Моторҳо бренди Invertek / ABB мебошанд.
3. Унсурҳои электрикӣ бренди Schneider мебошанд.
Ҳамаи қисмҳои эҳтиётиро дар бозори маҳаллии корбари ниҳоӣ ба осонӣ иваз кардан мумкин аст.
✧ Системаи идоракунӣ
1. Қуттии идоракунии дурдасти дастӣ бо дисплейи суръати гардиш, гардиш ба пеш, гардиши баръакс, хам кардан ба боло, хам кардан ба поён, чароғҳои барқӣ ва функсияҳои "Қатъи фаврӣ".
2. Шкафи асосии барқӣ бо гузариши барқ, чароғҳои барқӣ, ҳушдор, функсияҳои аз нав танзимкунӣ ва функсияҳои қатъи фаврӣ.
3. Педали пой барои назорат кардани самти гардиш.
4. Мо инчунин як тугмаи иловагии қатъи фаврӣ дар тарафи бадани мошин илова мекунем, ки ин кафолат медиҳад, ки кор метавонад мошинро бори аввал пас аз рух додани ягон садама боздорад.
5. Ҳамаи системаи назоратии мо бо тасдиқи CE барои бозори Аврупо.
✧ Лоиҳаҳои қаблӣ











