Пойгиркунаки кафшери VPE-5 бо кунҷи майли 0-90 дараҷа
✧ Муқаддима
1. Иқтидори борбардорӣ, ҷойгиркунандаи кафшери 5 тонна бо 2 фишанги мустаҳками каҷкунӣ барои каҷкунии моторӣ.
2. Ин позиционери кафшери меҳвари 2-моторӣ бо диаметри мизи 1500 мм.
3. Гардиши миз дар 360° ва майл кардан дар 0 - 90° барои таъмини ҳаракати қисмати корӣ ба мавқеи беҳтарин барои кафшер.
4. Суръати гардиш бо намоиши рақамӣ сурат мегирад ва аз ҷониби VFD идора карда мешавад. Суръат дар қуттии идоракунии дурдаст мувофиқи талаботи кафшер танзим карда мешавад.
5. Мо инчунин патронҳои кафшерро барои кафшери фланжҳои қубур таъмин мекунем.
6. Позиционерҳои баландии собит, мизи гардиши уфуқӣ ва позиционерҳои танзимкунандаи баландии 3 меҳвари дастӣ ё гидравликӣ ҳама дастрасанд.
✧ Мушаххасоти асосӣ
| Модел | VPE-5 |
| Иқтидори гардиш | Ҳадди аксар 5000 кг |
| Диаметри миз | 1500 мм |
| Мотори гардишкунанда | 3 кВт |
| Суръати гардиш | 0.05-0.5 чархзанӣ дар як дақиқа |
| Мотори каҷшаванда | 3 кВт |
| Суръати майл кардан | 0.14 чархзанӣ/дақ |
| Кунҷи майл | 0~90°/ 0~120°дараҷа |
| Масофаи максималии эксцентрикӣ | 200 мм |
| Масофаи максималии ҷозиба | 150 мм |
| Шиддат | 380V±10% 50Hz 3фаза |
| Системаи идоракунӣ | Сими идоракунии дурдаст 8м |
| Имконот | Патрон |
| Мизи уфуқӣ | |
| Позиционери гидравликии 3-меҳварӣ |
✧ Бренди қисмҳои эҳтиётӣ
1. Драйвери басомади тағйирёбанда аз бренди Danfoss / Schneider аст.
2. Гардиши гардиш ва гардиш Моторҳо бренди Invertek / ABB мебошанд.
3. Унсурҳои электрикӣ бренди Schneider мебошанд.
Ҳамаи қисмҳои эҳтиётиро дар бозори маҳаллии корбари ниҳоӣ ба осонӣ иваз кардан мумкин аст.
✧ Системаи идоракунӣ
1. Қуттии идоракунии дурдасти дастӣ бо дисплейи суръати гардиш, гардиш ба пеш, гардиши баръакс, хам кардан ба боло, хам кардан ба поён, чароғҳои барқӣ ва функсияҳои "Қатъи фаврӣ".
2. Шкафи асосии барқӣ бо гузариши барқ, чароғҳои барқӣ, ҳушдор, функсияҳои аз нав танзимкунӣ ва функсияҳои қатъи фаврӣ.
3. Педали пой барои назорат кардани самти гардиш.
4. Мо инчунин як тугмаи иловагии қатъи фаврӣ дар тарафи бадани мошин илова мекунем, ки ин кафолат медиҳад, ки кор метавонад мошинро бори аввал пас аз рух додани ягон садама боздорад.
5. Ҳамаи системаи назоратии мо бо тасдиқи CE барои бозори Аврупо.
✧ Пешрафти истеҳсолот
Ҳамчун истеҳсолкунанда, мо ҷойгиркунандаи кафшерро аз рӯи буридани плитаҳои пӯлоди аслӣ, кафшер, коркарди механикӣ, пармакунии сӯрохиҳо, васлкунӣ, рангкунӣ ва санҷиши ниҳоӣ истеҳсол мекунем.
Бо ин роҳ, мо тамоми равандҳои истеҳсолиро тибқи системаи идоракунии сифати ISO 9001:2015 назорат хоҳем кард. Ва кафолат медиҳем, ки муштарии мо маҳсулоти босифатро дастрас хоҳад кард.
✧ Лоиҳаҳои қаблӣ



