VPE-0.3 Тамоюли дастӣ 0-90 Positioner кафшери дараҷа
✧ Муқаддима
✧ Мушаххасоти асосӣ
| Модел | VPE-0.3 |
| Иқтидори гардиш | Ҳадди аксар 300 кг |
| Диаметри миз | 600 мм |
| Мотори гардишкунанда | 0.37 кВт |
| Суръати гардиш | 0.3-3 чархзанӣ дар як дақиқа |
| Мотори каҷшаванда | Дастур |
| Суръати майл кардан | Дастур |
| Кунҷи майл | 0~90° |
| Масофаи максималии эксцентрикӣ | 50 мм |
| Масофаи максималии ҷозиба | 50 мм |
| Шиддат | 380V±10% 50Hz 3фаза |
| Системаи идоракунӣ | Сими идоракунии дурдаст 8м |
| Имконот | Патрон |
| Мизи уфуқӣ | |
| Позиционери гидравликии 3-меҳварӣ |
✧ Бренди қисмҳои эҳтиётӣ
Барои тиҷорати байналмилалӣ, Weldsuccess аз тамоми брендҳои машҳури қисмҳои эҳтиётӣ истифода мебарад, то кафолат диҳад, ки ротаторҳои кафшерӣ муддати тӯлонӣ кор мекунанд. Ҳатто қисмҳои эҳтиётӣ, ки пас аз солҳо вайрон мешаванд, корбари ниҳоӣ низ метавонад қисмҳои эҳтиётиро дар бозори маҳаллӣ ба осонӣ иваз кунад.
1. Тағйирдиҳандаи басомад аз бренди Damfoss аст.
2. Мотор аз бренди Invertek ё ABB аст.
3. Унсурҳои электрикӣ бренди Schneider мебошанд.
✧ Системаи идоракунӣ
1. Қуттии идоракунии дастӣ бо дисплейи суръати гардиш, гардиш ба пеш, гардиши баръакс, хам кардан ба боло, хам кардан ба поён, чароғҳои барқӣ ва функсияҳои "Қатъи фаврӣ".
2. Кабинети асосии барқӣ бо гузариши барқ, чароғҳои барқӣ, ҳушдор, функсияҳои аз нав танзимкунӣ ва функсияҳои қатъи фаврӣ.
3. Педали пой барои назорат кардани самти гардиш.
✧ Пешрафти истеҳсолот
Ҳамчун истеҳсолкунанда, мо ҷойгиркунандаи кафшерро аз рӯи буридани плитаҳои пӯлоди аслӣ, кафшер, коркарди механикӣ, пармакунии сӯрохиҳо, васлкунӣ, рангкунӣ ва санҷиши ниҳоӣ истеҳсол мекунем.
Бо ин роҳ, мо тамоми равандҳои истеҳсолиро тибқи системаи идоракунии сифати ISO 9001:2015 назорат хоҳем кард. Ва кафолат медиҳем, ки муштарии мо маҳсулоти босифатро дастрас хоҳад кард.
✧ Чаро моро интихоб кунед
Аз соли 2006 инҷониб, мо аз системаи идоракунии сифати ISO 9001:2015 гузаштаем ва сифати плитаҳои пӯлоди аслиро назорат мекунем. Вақте ки дастаи фурӯши мо фармоишро ба дастаи истеҳсолӣ мерасонад, дар айни замон санҷиши сифатро аз плитаи пӯлоди аслӣ то пешрафти маҳсулоти ниҳоӣ талаб мекунад. Ин кафолат медиҳад, ки маҳсулоти мо ба талаботи муштариён ҷавобгӯ мебошанд.
Ҳамзамон, ҳамаи маҳсулоти мо аз соли 2012 тасдиқи CE-ро гирифтанд, аз ин рӯ мо метавонем озодона ба бозори Аврупо содирот кунем.
✧ Лоиҳаҳои қаблӣ




