Пойгиркунии кафшери VPE-1
✧ Муқаддима
1. Кафшери каҷкунии фишанги стандартии 2-меҳварӣ. Позиционер як роҳи ҳалли асосӣ барои каҷ кардан ва гардиши қисмҳои корӣ мебошад.
2. Мизи корӣ метавонад гардиш (дар 360°) ё майл (дар 0 - 90°) кунад, ки имкон медиҳад, ки қисми корӣ дар мавқеи беҳтарин кафшер карда шавад ва суръати гардиши моторӣ бо назорати VFD анҷом дода мешавад.
3. Ҳангоми кафшер, мо инчунин метавонем суръати гардишро мувофиқи талаботи худ танзим кунем. Суръати гардиш дар қуттии идоракунии дурдаст рақамӣ нишон дода мешавад.
4. Мувофиқи фарқияти диаметри қубур, он инчунин метавонад 3 патрони ҷоғро барои нигоҳ доштани қубур насб кунад.
5. Позиционерҳои баландии собит, мизи гардиши уфуқӣ, позиционерҳои танзимкунандаи баландии 3-меҳварӣ бо даст ё гидравликӣ ҳама аз Weldsuccess Ltd дастрасанд.
✧ Мушаххасоти асосӣ
| Модел | VPE-1 |
| Иқтидори гардиш | Ҳадди аксар 1000 кг |
| Диаметри миз | 1000 мм |
| Мотори гардишкунанда | 0.75 кВт |
| Суръати гардиш | 0.05-0.5 чархзанӣ дар як дақиқа |
| Мотори каҷшаванда | 1.1 кВт |
| Суръати майл кардан | 0.67 чархзанӣ/дақ |
| Кунҷи майл | 0~90°/ 0~120°дараҷа |
| Масофаи максималии эксцентрикӣ | 150 мм |
| Масофаи максималии ҷозиба | 100 мм |
| Шиддат | 380V±10% 50Hz 3фаза |
| Системаи идоракунӣ | Сими идоракунии дурдаст 8м |
| Имконот | Патрон |
| Мизи уфуқӣ | |
| Позиционери гидравликии 3-меҳварӣ |
✧ Бренди қисмҳои эҳтиётӣ
Барои тиҷорати байналмилалӣ, Weldsuccess аз тамоми брендҳои машҳури қисмҳои эҳтиётӣ истифода мебарад, то кафолат диҳад, ки ротаторҳои кафшерӣ муддати тӯлонӣ кор мекунанд. Ҳатто қисмҳои эҳтиётӣ, ки пас аз солҳо вайрон мешаванд, корбари ниҳоӣ низ метавонад қисмҳои эҳтиётиро дар бозори маҳаллӣ ба осонӣ иваз кунад.
1. Тағйирдиҳандаи басомад аз бренди Damfoss аст.
2. Мотор аз бренди Invertek ё ABB аст.
3. Унсурҳои электрикӣ бренди Schneider мебошанд.
✧ Системаи идоракунӣ
1. Қуттии идоракунии дастӣ бо дисплейи суръати гардиш, гардиш ба пеш, гардиши баръакс, хам кардан ба боло, хам кардан ба поён, чароғҳои барқӣ ва функсияҳои "Қатъи фаврӣ".
2. Кабинети асосии барқӣ бо гузариши барқ, чароғҳои барқӣ, ҳушдор, функсияҳои аз нав танзимкунӣ ва функсияҳои қатъи фаврӣ.
3. Педали пой барои назорат кардани самти гардиш.
✧ Пешрафти истеҳсолот
Ҳамчун истеҳсолкунанда, мо ҷойгиркунандаи кафшерро аз рӯи буридани плитаҳои пӯлоди аслӣ, кафшер, коркарди механикӣ, пармакунии сӯрохиҳо, васлкунӣ, рангкунӣ ва санҷиши ниҳоӣ истеҳсол мекунем.
Бо ин роҳ, мо тамоми равандҳои истеҳсолиро тибқи системаи идоракунии сифати ISO 9001:2015 назорат хоҳем кард. Ва кафолат медиҳем, ки муштарии мо маҳсулоти босифатро дастрас хоҳад кард.
✧ Лоиҳаҳои қаблӣ



