Ғалтакҳои қубурии кафшерии 200 тонна бо чархҳои PU барои кафшери ҳамворкунии худкор
✧ Муқаддима
1. Ғалтакҳои кафшерии мо як ғалтаки як қисми гардонанда ва як ғалтаки як қисми гардишкунандаро ҳамчун як маҷмӯа барои фурӯш бастабандӣ мекунанд.
2. Идоракунии дасти дурдаст, идоракунии дасти радиоӣ ва идоракунии педали пой ҳама дастрасанд.
3. Компонентҳои электронии дараҷаи олӣ аз Schneider барои таъмини мӯҳлати истифодаи дарозмуддат.
4. Суръати гардиши гардонандаи ғилдиракҳои танзими зарфи мо дар хониши рақамӣ аст.
5.100% нав аз истеҳсолкунандаи аслӣ – WUXI SUCCESS MACHINERY EQUIPMENT CO., LTD.
6. Агар дарозии қубури ягонаи шумо аз 8 метр зиёд бошад, мо тавсия медиҳем, ки шумо як ғалтаки гардонанда ва ду ғалтаки бекорро барои дастгирӣ интихоб кунед.
✧ Мушаххасоти асосӣ
| Модел | Ғалтаки кафшерии SAR - 200 |
| Иқтидори гардиш | Ҳадди аксар 200 тонна |
| Боргирии иқтидори диск | Ҳадди аксар 100 тонна |
| Иқтидори боркунӣ-Idler | Ҳадди аксар 100 тонна |
| Андозаи зарф | 1500~8000мм |
| Роҳи танзим | Ролики худҷамъкунанда |
| Қувваи гардиши муҳаррик | 7.5 кВт |
| Суръати гардиш | 100-1000мм/дақ Намоиши рақамӣ |
| Андозаи ғалтак | Ø500*280мм |
| Назорати суръат | Драйвери басомади тағйирёбанда |
| Чархҳои ғалтакдор | Пӯлод бо навъи PU пӯшонида шудааст |
| Системаи идоракунӣ | Қуттии идоракунии дурдасти дастӣ ва тугмаи педали пой |
| Ранг | RAL3003 СУРХ ВА 9005 СИЁҲ / Фармоишӣ |
| Кафолат | Як сол |
| Имконот | Иқтидори диаметри калон |
| Асоси чархҳои ҳаракаткунандаи моторӣ | |
| Қуттии идоракунии дастии бесим |
✧ Бренди қисмҳои эҳтиётӣ
Барои тиҷорати байналмилалӣ, Weldsuccess аз тамоми брендҳои машҳури қисмҳои эҳтиётӣ истифода мебарад, то кафолат диҳад, ки ротаторҳои кафшерӣ муддати тӯлонӣ кор мекунанд. Ҳатто қисмҳои эҳтиётӣ, ки пас аз солҳо вайрон мешаванд, корбари ниҳоӣ низ метавонад қисмҳои эҳтиётиро дар бозори маҳаллӣ ба осонӣ иваз кунад.
1. Тағйирдиҳандаи басомад аз бренди Damfoss аст.
2. Мотор аз бренди Invertek ё ABB аст.
3. Унсурҳои электрикӣ бренди Schneider мебошанд.
✧ Системаи идоракунӣ
1. Қуттии идоракунии дастӣ бо дисплейи суръати гардиш, ба пеш, ба ақиб, чароғҳои барқӣ ва функсияҳои қатъи фаврӣ.
2. Кабинети асосии барқӣ бо гузариши барқ, чароғҳои барқӣ, ҳушдор, функсияҳои аз нав танзимкунӣ ва функсияҳои қатъи фаврӣ.
3. Педали пой барои назорат кардани самти гардиш.
4. Қуттии идоракунии дастии бесим дар ҳолати зарурӣ дастрас аст.
✧ Пешрафти истеҳсолот
Ҳамчун истеҳсолкунанда, мо ротаторҳои кафшерро аз рӯи буридан, кафшер кардан, коркарди механикӣ, пармакунии сӯрохиҳо, васлкунӣ, рангкунӣ ва санҷиши ниҳоӣ истеҳсол мекунем.
Бо ин роҳ, мо тамоми равандҳои истеҳсолиро тибқи системаи идоракунии сифати ISO 9001:2015 назорат хоҳем кард. Ва кафолат медиҳем, ки муштарии мо маҳсулоти босифатро дастрас хоҳад кард.
✧ Лоиҳаҳои қаблӣ











