Позиционери кафшерӣ бо вазни 100 кг ва 1000 кг
✧ Муқаддима
Позиционери кафшерии 100 кг дастгоҳест, ки дар амалиёти кафшерӣ барои ҷойгиркунӣ ва гардиши қисмҳои корӣ бо вазни то 100 килограмм истифода мешавад.
Позиционери кафшери 1000 кг дастгоҳест, ки дар амалиёти кафшерӣ барои ҷойгиркунӣ ва гардиши қисмҳои корӣ бо вазни то 1-t0n (1,000 килограмм) истифода мешавад.
Истифодаи ҷойгиркунандаи кафшер бо ин иқтидор самаранокӣ ва дақиқии амалиёти кафшерро беҳтар мекунад. Он платформаи устуворро барои ҷойгиркунии қисми корӣ фароҳам меорад ва ба кафшергарон имкон медиҳад, ки аз кунҷҳои гуногун кор кунанд ва ба сифати якхелаи кафшер ноил шаванд.
✧ Мушаххасоти асосӣ
| Модел | VPE-1 |
| Иқтидори гардиш | Ҳадди аксар 1000 кг |
| Диаметри миз | 1000 мм |
| Мотори гардишкунанда | 0.75 кВт |
| Суръати гардиш | 0.05-0.5 чархзанӣ дар як дақиқа |
| Мотори каҷшаванда | 1.1 кВт |
| Суръати майл кардан | 0.67 чархзанӣ/дақ |
| Кунҷи майл | 0~90°/ 0~120°дараҷа |
| Масофаи максималии эксцентрикӣ | 150 мм |
| Масофаи максималии ҷозиба | 100 мм |
| Шиддат | 380V±10% 50Hz 3фаза |
| Системаи идоракунӣ | Сими идоракунии дурдаст 8м |
| Имконот | Патрон |
| Мизи уфуқӣ | |
| Позиционери гидравликии 3-меҳварӣ |
✧ Бренди қисмҳои эҳтиётӣ
Барои тиҷорати байналмилалӣ, Weldsuccess аз тамоми брендҳои машҳури қисмҳои эҳтиётӣ истифода мебарад, то кафолат диҳад, ки ротаторҳои кафшерӣ муддати тӯлонӣ кор мекунанд. Ҳатто қисмҳои эҳтиётӣ, ки пас аз солҳо вайрон мешаванд, корбари ниҳоӣ низ метавонад қисмҳои эҳтиётиро дар бозори маҳаллӣ ба осонӣ иваз кунад.
1. Тағйирдиҳандаи басомад аз бренди Damfoss аст.
2. Мотор аз бренди Invertek ё ABB аст.
3. Унсурҳои электрикӣ бренди Schneider мебошанд.
✧ Системаи идоракунӣ
1. Қуттии идоракунии дастӣ бо дисплейи суръати гардиш, гардиш ба пеш, гардиши баръакс, хам кардан ба боло, хам кардан ба поён, чароғҳои барқӣ ва функсияҳои "Қатъи фаврӣ".
2. Кабинети асосии барқӣ бо гузариши барқ, чароғҳои барқӣ, ҳушдор, функсияҳои аз нав танзимкунӣ ва функсияҳои қатъи фаврӣ.
3. Педали пой барои назорат кардани самти гардиш.
✧ Пешрафти истеҳсолот
Ҳамчун истеҳсолкунанда, мо ҷойгиркунандаи кафшерро аз рӯи буридани плитаҳои пӯлоди аслӣ, кафшер, коркарди механикӣ, пармакунии сӯрохиҳо, васлкунӣ, рангкунӣ ва санҷиши ниҳоӣ истеҳсол мекунем.
Бо ин роҳ, мо тамоми равандҳои истеҳсолиро тибқи системаи идоракунии сифати ISO 9001:2015 назорат хоҳем кард. Ва кафолат медиҳем, ки муштарии мо маҳсулоти босифатро дастрас хоҳад кард.
✧ Лоиҳаҳои қаблӣ





