Позиционери кафшерии 2-тоннагӣ бо чӯби 600 мм
✧ Муқаддима
1. Пойгоҳи кафшерии мо бо патрони 3 ҷоғ барои кафшери қубур ва фланжҳо хеле муфид хоҳад буд.
2. Кунҷи майли ҷойгиркунии кафшери иқтидори борбардории 2 тонна одатан аз 0 то 90 дараҷа аст ва мувофиқи дархости муштарӣ, он инчунин метавонад аз 0 то 135 дараҷа бошад.
3. Бо мизи диаметри 1300 мм, суръати гардиш 0.12-1.2 чархзанӣ дар як дақиқа хоҳад буд, суръати гардиш тавассути хониши рақамӣ ва инчунин дар қуттии идоракунии дурдаст мувофиқи талаботи кафшер танзимшаванда аст.
4. Калиди педали як пой якҷоя дода мешавад, то самти гардишро барои кафшери дастӣ баъзан назорат кунад.
5. Рангкунии фармоишӣ аз Weldsuccess Ltd дастрас аст.
✧ Мушаххасоти асосӣ
| Модел | VPE-2 |
| Иқтидори гардиш | Ҳадди аксар 2000 кг |
| Диаметри миз | 1200 мм |
| Мотори гардишкунанда | 1.1 кВт |
| Суръати гардиш | 0.05-0.5 чархзанӣ дар як дақиқа |
| Мотори каҷшаванда | 1.5 кВт |
| Суръати майл кардан | 0.67 чархзанӣ/дақ |
| Кунҷи майл | 0~90°/ 0~120°дараҷа |
| Масофаи максималии эксцентрикӣ | 150 мм |
| Масофаи максималии ҷозиба | 100 мм |
| Шиддат | 380V±10% 50Hz 3фаза |
| Системаи идоракунӣ | Сими идоракунии дурдаст 8м |
| Имконот | Патрон |
| Мизи уфуқӣ | |
| Позиционери гидравликии 3-меҳварӣ |
✧ Бренди қисмҳои эҳтиётӣ
1. Барои назорат кардани суръати гардиш, гардонандаи басомади тағйирёбанда бренди Danfoss мебошад.
2. Муҳаррики гардиш ва майлкунанда аз Invertek бо тасдиқи пурраи CE мебошад.
3. Унсурҳои барқии идоракунӣ аз Schneider мебошанд.
4. Ҳамаи қисмҳои эҳтиётӣ барои корбари ниҳоӣ дар бозори маҳаллии онҳо ба осонӣ иваз карда мешаванд.
✧ Системаи идоракунӣ
1. Қуттии идоракунии дастӣ бо дисплейи суръати гардиш, гардиш ба пеш, гардиши баръакс, хам кардан ба боло, хам кардан ба поён, чароғҳои барқӣ ва функсияҳои "Қатъи фаврӣ".
2. Кабинети асосии барқӣ бо гузариши барқ, чароғҳои барқӣ, ҳушдор, функсияҳои аз нав танзимкунӣ ва функсияҳои қатъи фаврӣ.
3. Педали пой барои назорат кардани самти гардиш.
✧ Пешрафти истеҳсолот
Ҳамчун истеҳсолкунанда, мо ҷойгиркунандаи кафшерро аз рӯи буридани плитаҳои пӯлоди аслӣ, кафшер, коркарди механикӣ, пармакунии сӯрохиҳо, васлкунӣ, рангкунӣ ва санҷиши ниҳоӣ истеҳсол мекунем.
Бо ин роҳ, мо тамоми равандҳои истеҳсолиро тибқи системаи идоракунии сифати ISO 9001:2015 назорат хоҳем кард. Ва кафолат медиҳем, ки муштарии мо маҳсулоти босифатро дастрас хоҳад кард.
✧ Лоиҳаҳои қаблӣ



