Позиционери кафшерии 3-тоннагӣ бо патрони 1000 мм
✧ Муқаддима
1. Позиционери стандартии кафшери муқаррарӣ бо иқтидори борбардории 3 тонна бо диаметри мизи 1400 мм.
2. Диаметри миз ва андозаи баландии марказӣ барои фармоиш дастрасанд.
3. Дастаи техникии мо инчунин метавонад андоза, мавқеъ ва шакли T-shot-и мизро мувофиқи маълумоти қисмҳои корӣ тарҳрезӣ кунад, то ки барои корбари ниҳоӣ насб кардани қисми корӣ дар мавқеъгирҳои кафшерии мо осон бошад.
4. Як қуттии идоракунии дурдасти дастӣ ва як идоракунии педали пой якҷоя бо мошин фиристода мешавад.
5. Позиционерҳои баландии собит, мизи гардиши уфуқӣ, позиционерҳои танзимкунандаи баландии 3-меҳварӣ бо даст ё гидравликӣ ҳама аз Weldsuccess Ltd дастрасанд.
✧ Мушаххасоти асосӣ
| Модел | VPE-3 |
| Иқтидори гардиш | Ҳадди аксар 3000 кг |
| Диаметри миз | 1400 мм |
| Мотори гардишкунанда | 1.5 кВт |
| Суръати гардиш | 0.05-0.5 чархзанӣ дар як дақиқа |
| Мотори каҷшаванда | 2.2 кВт |
| Суръати майл кардан | 0.23 чархзанӣ/дақ |
| Кунҷи майл | 0~90°/ 0~120°дараҷа |
| Масофаи максималии эксцентрикӣ | 200 мм |
| Масофаи максималии ҷозиба | 150 мм |
| Шиддат | 380V±10% 50Hz 3фаза |
| Системаи идоракунӣ | Сими идоракунии дурдаст 8м |
| Имконот | Патрон |
| Мизи уфуқӣ | |
| Позиционери гидравликии 3-меҳварӣ |
✧ Бренди қисмҳои эҳтиётӣ
Ҳамаи қисмҳои эҳтиётии мо аз ширкати машҳури байналмилалӣ мебошанд ва ин кафолат медиҳад, ки корбари ниҳоӣ метавонад қисмҳои эҳтиётиро дар бозори маҳаллии худ ба осонӣ иваз кунад.
1. Тағйирдиҳандаи басомад аз бренди Danfoss аст.
2. Мотор аз бренди Invertek ё ABB аст.
3. Унсурҳои барқӣ бренди Schneider мебошанд.
✧ Системаи идоракунӣ
1. Қуттии идоракунии дастӣ бо дисплейи суръати гардиш, гардиш ба пеш, гардиши баръакс, хам кардан ба боло, хам кардан ба поён, чароғҳои барқӣ ва функсияҳои "Қатъи фаврӣ".
2. Кабинети асосии барқӣ бо гузариши барқ, чароғҳои барқӣ, ҳушдор, функсияҳои аз нав танзимкунӣ ва функсияҳои қатъи фаврӣ.
3. Педали пой барои назорат кардани самти гардиш.
✧ Пешрафти истеҳсолот
Аз соли 2006 инҷониб, ва бар асоси системаи идоракунии сифати ISO 9001:2015, мо сифати таҷҳизоти худро аз плитаҳои пӯлоди аслӣ назорат мекунем ва ҳар як пешрафти истеҳсолот бо нозир барои назорат кардани он сурат мегирад. Ин инчунин ба мо кӯмак мекунад, ки тиҷорати бештар ва бештарро аз бозори байналмилалӣ ба даст орем.
То имрӯз, ҳамаи маҳсулоти мо бо тасдиқи CE барои бозори Аврупо. Умедворем, ки маҳсулоти мо ба шумо дар истеҳсоли лоиҳаҳои шумо кӯмак мерасонанд.
✧ Лоиҳаҳои қаблӣ



