Позиционер барои кафшери танзимкунандаи баландии AHVPE-1
✧ Муқаддима
Танзими баландии кафшери майли фишанги 2-меҳварӣ. Позиционер як роҳи ҳалли асосӣ барои майл ва гардиши қисмҳои корӣ мебошад. Он метавонад баландии марказиро мувофиқи андозаи қисмҳои корӣ танзим кунад.
Мизи корӣ метавонад гардиш кунад (дар 360°) ё майл кунад (дар 0-90°), ки имкон медиҳад, ки қисми корӣ дар мавқеи беҳтарин кафшер карда шавад ва суръати гардиши моторӣ бо назорати VFD анҷом дода мешавад.
Ҳангоми истеҳсоли коргоҳ, баъзан мо андозаи калонтари қисмҳои корӣ дорем, ки дар ин вақт ба мо позиционери кафшерӣ бо баландии марказии баландтар лозим мешавад. Пас позиционери кафшерӣ бо танзими баландии баландӣ муфид хоҳад буд. Он метавонад баландиро бо болти дастӣ танзим кунад. Муштарӣ метавонад баландии позиционерро мувофиқи қисмҳои гуногуни корӣ танзим кунад.
Пойгоҳи кафшери танзимкунандаи баландӣ дар асл бо 3 меҳвар, яке барои гардиш бо танзими суръат пешбинӣ шудааст. Яке барои майл кардан аст, кунҷи майл кардан метавонад ҳадди аксар аз 0 то 135 дараҷа бошад. Меҳвари охирин барои танзими баландии амудӣ пешбинӣ шудааст.
Ҳангоми кафшер, суръати гардиши миз танзимшаванда аст, мо метавонем сусттар ё тезтар танзим кунем. Самти гардишро инчунин бо педали пой идора кардан мумкин аст, ки барои коргарон ҳангоми кафшер хеле қулайтар аст.
Се патрони кафшери пайванди ҷоғӣ низ барои диаметрҳои гуногуни қубурҳо дастрасанд, Weldsuccess патрони кафшерро пеш аз таҳвил омода мекунад. Вақте ки корбари ниҳоӣ борро мегирад, метавонад онро мустақиман истифода барад.
✧ Мушаххасоти асосӣ
| Модел | AHVPE-1 |
| Иқтидори гардиш | Ҳадди аксар 1000 кг |
| Диаметри миз | 1000 мм |
| Танзими баландии марказӣ | Дастӣ бо болт / гидравликӣ |
| Мотори гардишкунанда | 0.75 кВт |
| Суръати гардиш | 0.05-0.5 чархзанӣ дар як дақиқа |
| Мотори каҷшаванда | 1.1 кВт |
| Суръати майл кардан | 0.67 чархзанӣ/дақ |
| Кунҷи майл | 0~90°/ 0~120°дараҷа |
| Масофаи максималии эксцентрикӣ | 150 мм |
| Масофаи максималии ҷозиба | 100 мм |
| Шиддат | 380V±10% 50Hz 3фаза |
| Системаи идоракунӣ | Сими идоракунии дурдаст 8м |
| Имконот | Патрон |
| Мизи уфуқӣ | |
| Позиционери гидравликии 3-меҳварӣ |
✧ Бренди қисмҳои эҳтиётӣ
Барои тиҷорати байналмилалӣ, Weldsuccess аз тамоми брендҳои машҳури қисмҳои эҳтиётӣ истифода мебарад, то кафолат диҳад, ки ротаторҳои кафшерӣ муддати тӯлонӣ кор мекунанд. Ҳатто қисмҳои эҳтиётӣ, ки пас аз солҳо вайрон мешаванд, корбари ниҳоӣ низ метавонад қисмҳои эҳтиётиро дар бозори маҳаллӣ ба осонӣ иваз кунад.
1. Тағйирдиҳандаи басомад аз бренди Damfoss аст.
2. Мотор аз бренди Invertek ё ABB аст.
3. Унсурҳои электрикӣ бренди Schneider мебошанд.
✧ Системаи идоракунӣ
1. Одатан, ҷойгиркунандаи кафшер бо қуттии идоракунии дастӣ ва тугмаи пой.
2. Бо як қуттии дастӣ, коргар метавонад функсияҳои гардиши ба пеш, гардиши баръакс, қатъи фавриро идора кунад ва инчунин нишондиҳандаи суръати гардиш ва чароғҳои барқро дошта бошад.
3. Ҳамаи шкафҳои электрикии кафшерӣ аз ҷониби худи Weldsuccess Ltd истеҳсол шудаанд. Унсурҳои асосии барқӣ ҳама аз Schneider мебошанд.
4. Баъзан мо ҷойгиркунии кафшерро бо идоракунии PLC ва қуттиҳои фишанги RV анҷом додем, ки онҳоро бо робот низ якҷоя кор кардан мумкин аст.
✧ Пешрафти истеҳсолот
Ҳамчун истеҳсолкунанда, мо ротаторҳои кафшерро аз рӯи буридан, кафшер кардан, коркарди механикӣ, пармакунии сӯрохиҳо, васлкунӣ, рангкунӣ ва санҷиши ниҳоӣ истеҳсол мекунем.
Бо ин роҳ, мо тамоми равандҳои истеҳсолиро тибқи системаи идоракунии сифати ISO 9001:2015 назорат хоҳем кард. Ва кафолат медиҳем, ки муштарии мо маҳсулоти босифатро дастрас хоҳад кард.
✧ Лоиҳаҳои қаблӣ








