Позиционери автоматии кафшери қубурҳои 10-тоннагии вазнин бо дисплейи рақамии назорати суръат
✧ Муқаддима
1. Позиционери кафшери оринҷ асосан аз агрегати чархзанандаи мизи корӣ ва агрегати хамкунанда ва системаи идоракунии барқӣ иборат аст.
2. Бо истифода аз каҷкунӣ ва гардиши моторӣ, позиционери кафшери оринҷӣ метавонад порчаи кориро дар позиционери кории беҳтарин созад.
3. Гардиши мизи корӣ тавассути табдили басомади камқадам барои ноил шудан ба суръати беҳтарини кафшер идора карда мешавад.
4. Истифодаи қуттии идоракунии дурдаст барои амалӣ кардани кори дурдасти мизи корӣ, инчунин метавонад бо мошинҳои амалиётӣ барои амалӣ кардани кори пайванд пайваст шавад.
5. Барои анҷом додани кори пайванд бо манипулятор ва овезон кардани мошини кафшери автоматӣ, интерфейсро ҷудо кунед, ки ба маркази кафшери автоматӣ ноил гардад.
6. Соҳаи татбиқ, аз ҷумла зарфи фишор, металлургия, нерӯи барқ, саноати кимиё, сохтори механикӣ ва металлӣ.
✧ Мушаххасоти асосӣ
| Модел | AHVPE-10 |
| Иқтидори гардиш | Ҳадди аксар 10000 кг |
| Диаметри миз | 2000 мм |
| Танзими баландии марказӣ | Дастӣ бо болт / гидравликӣ |
| Мотори гардишкунанда | 3 кВт |
| Суръати гардиш | 0.05-0.5 чархзанӣ дар як дақиқа |
| Мотори каҷшаванда | 4 кВт |
| Суръати майл кардан | 0.14 чархзанӣ |
| Кунҷи майл | 0~90°/ 0~120°дараҷа |
| Масофаи максималии эксцентрикӣ | 200 мм |
| Масофаи максималии ҷозиба | 400 мм |
| Шиддат | 380V±10% 50Hz 3фаза |
| Системаи идоракунӣ | Сими идоракунии дурдаст 8м |
| Ранг | Фармоишӣ |
| Кафолат | 1 сол |
| Имконот | Патрон |
| Мизи уфуқӣ | |
| Позиционери гидравликии 3-меҳварӣ |
✧ Бренди қисмҳои эҳтиётӣ
Барои тиҷорати байналмилалӣ, Weldsuccess аз тамоми брендҳои машҳури қисмҳои эҳтиётӣ истифода мебарад, то кафолат диҳад, ки ротаторҳои кафшерӣ муддати тӯлонӣ кор мекунанд. Ҳатто қисмҳои эҳтиётӣ, ки пас аз солҳо вайрон мешаванд, корбари ниҳоӣ низ метавонад қисмҳои эҳтиётиро дар бозори маҳаллӣ ба осонӣ иваз кунад.
1. Тағйирдиҳандаи басомад аз бренди Damfoss аст.
2. Мотор аз бренди Invertek ё ABB аст.
3. Унсурҳои электрикӣ бренди Schneider мебошанд.
✧ Системаи идоракунӣ
1. Одатан, ҷойгиркунандаи кафшер бо қуттии идоракунии дастӣ ва тугмаи пой.
2. Бо як қуттии дастӣ, коргар метавонад функсияҳои гардиши ба пеш, гардиши баръакс, қатъи фавриро идора кунад ва инчунин нишондиҳандаи суръати гардиш ва чароғҳои барқро дошта бошад.
3. Ҳамаи шкафҳои электрикии кафшерӣ аз ҷониби худи Weldsuccess Ltd истеҳсол шудаанд. Унсурҳои асосии барқӣ ҳама аз Schneider мебошанд.
4. Баъзан мо ҷойгиркунии кафшерро бо идоракунии PLC ва қуттиҳои фишанги RV анҷом додем, ки онҳоро бо робот низ якҷоя кор кардан мумкин аст.
✧ Пешрафти истеҳсолот
Ҳамчун истеҳсолкунанда, мо ротаторҳои кафшерро аз рӯи буридан, кафшер кардан, коркарди механикӣ, пармакунии сӯрохиҳо, васлкунӣ, рангкунӣ ва санҷиши ниҳоӣ истеҳсол мекунем.
Бо ин роҳ, мо тамоми равандҳои истеҳсолиро тибқи системаи идоракунии сифати ISO 9001:2015 назорат хоҳем кард. Ва кафолат медиҳем, ки муштарии мо маҳсулоти босифатро дастрас хоҳад кард.
✧ Лоиҳаҳои қаблӣ










